•  Uwell Caliburn AZ3 Pod Kit Elektronik Sigara

Uwell Caliburn AZ3 Pod Kit Elektronik Sigara

  • Ürün Kodu: Uwell Caliburn AZ3 Pod Kit Elektronik Sigara
  • 1.280,00₺


Mevcut Seçenekler:

garanti


Özellikler:

Kompakt Doldurulabilir Pod Kiti

750mAh Pil

USB-C Hızlı Şarj

Nefes Alma Etkinleştirildi

MTL Vaping

2ml Doldurulabilir Kapsüller

Dahili Mesh Bobinler

Nefes alma aktivasyonu sayesinde herhangi bir düğme veya menüyle uğraşmanıza gerek kalmaz, bunun yerine sadece ağızlığa nefes verebilirsiniz. Cihazınız daha sonra sigara hissi veren bir MTL (Ağızdan Akciğere) e-sigara için az miktarda buhar oluşturacaktır. Yerleşik yonga seti, hangi podu seçtiğinizi tanır ve watt değerini otomatik olarak ayarlayacaktır; bu, tahmine gerek olmadığı ve her seferinde mükemmel güç seviyesi anlamına gelir.

Caliburn A3 kapsüllerinin her biri en sevdiğiniz e-likitten 2 ml'ye kadar tutabilir ve bunları yeniden doldurmak çok kolaydır; doldurma portunu ortaya çıkarmak için ağızlığı çıkarın; kapsülü kitinizden çıkarmanıza bile gerek yoktur. Yerleşik örgü bobinler, daha iyi lezzet için e-likitinizi daha hızlı ısıtacak ve bunun yerine kapsülün tamamını değiştirebileceğiniz için dağınık bobin değişiklikleri konusunda da endişelenmenize gerek kalmayacak. Podları 50/50 e-likit veya daha yüksek PG seçenekleriyle eşleştirmenizi öneririz.

Lütfen unutmayın: Uwell Caliburn AZ3 kiti USB-C şarj kablosu içermez ancak ayrı olarak bir USB-C Kablosu satın alabilirsiniz .

İçerir:

Uwell Caliburn AZ3 Cihazı

0,8 Ohm Caliburn A3 Doldurulabilir Pod (Önceden Kurulumlu)

1,0 Ohm Caliburn A3 Doldurulabilir Pod (Yedek)

Kullanım kılavuzu

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Etiketler: Uwell Caliburn AZ3 Pod Kit Elektronik Sigara